تماس با مدیریت تاکسی بیسیم

081-3822-3309

با توجه به بد عهدی شرکت هواپیمایی زاگرس برای پرواز های عتبات عالیات، با توجه به استقبال همشهریان متدین و هم استانی ها و استان های همجوار به زیارت امام رضا در مشهد مقدس لطفا تدابیری اخذ شود تا پرواز های مشهد مقدس به سه الی هفت پرواز در هفته افزایش داده شود. همچنین برای توسعه گردشگری استان و بعد از چند ماه توقف پرواز های همدان، کیش دوباره برقرار و از مطالبات همشهریان در مسیرهایی مثل همدان شیراز، و با توجه به مسافت زیاد و تردد بالای همشهریان همدانی، و ورود گردشگران داخلی و خارجی و اتصال هوایی استان با شهر های جنوبی و مرکزی کشور عزیزمان پروازهایی برقرار شود.

https://t.me/hamedan1833tb

آدرس شرکت

درباره ما

تاکسي بيسيم همدان در سال 1381 به پيشنهاد جناب آقاي جعفر عرب زاده درون سازمان تاکسيراني با شماره 133 به عنوان شرکت خصوصي  آغاز فعاليت نمود ( تحت نظارت سازمان تاکسيراني همدان ) سپس شماره آن توسط مخابرات استان به 1833 تغيير داده شد و از آن پس با اين نام در قلب مردم شهر همدان جاي خود را باز کرد و مورد اقبال عمومي قرار گرفت تاکسي بيسيم همدان با تجربه 15 ساله در زمينه سفرهاي درون و برون شهري امن ترين راه براي جابجايي مي باشد .

بیشتر...

تماس با ما

آدرس : ایران،همدان، بلوار ولایت ساختمان 1833 طبقه 3 واحد 2

آدرس ایمیل :  taxi1833hamedan@gmail.com

شماره تماس : 3309−3822−081

 http://www.tb1833.ir/download/Passenger.apk

Truck

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

Storage

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

1833